Centrum Intensywnej Terapii Olinek

Nr telefonu do kontaktu tel. 22 120 20 50, 22 559 21 37
email formularza kontaktu olinek@olinek.com.pl

Opis

KOMPLEKSOWA I INTENSYWNA REHABILITACJA

Centrum Intensywnej Terapii „Olinek” jest ośrodkiem stworzonym w 2006 roku przez rodziców niepełnosprawnej Oli. Przyjaznym dla rodziców dzieci i otwartym na potrzeby i oczekiwania pacjentów. Olinek jest profesjonalną, wysoce wyspecjalizowaną placówką, która zajmuje się kompleksową i intensywną rehabilitacją dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przez 10 lat doświadczenia opracowaliśmy własną autorską metodę rehabilitacji dzieci z wykorzystaniem dostępnych na rynku kombinezonów rehabilitacyjnych OlinekSuit, SpiderSuit i Theratogs. Nasza oferta obejmuje terapie: NDT Bobath, PNF, Integracji Sensorycznej, Tomatisa, Terapii tlenowej HBO, PRODROBOT, rehabilitacji w bieżni wodne, kabinie hiperbarycznej, sali doświadczenia świata oraz z zakresu neurologopedii.

Naszym nadrzędnym celem jest polepszenie jakości życia pacjentów z zakresu sprawności ruchowej jak i zadbanie o ich rozwój psychiczny. Prowadzimy kompleksową i indywidualne dobraną terapię do każdego dziecka. Centrum Intensywnej Terapii Olinek jest jednym z najchętniej wybieranych ośrodków rehabilitacyjnym przez rodziców niepełnosprawnych dzieci z Polski i zagranicy.

Zgrany i doświadczony zespół Olinka to dla nas podstawa. Od zawsze dbamy o najwyższą jakość naszych zajęć, zatrudniając i szkoląc najlepszych terapeutów, dla których praca z dziećmi jest pasją. Doskonale wiemy jak cenna jest ich praca, która nigdy nie zastąpi najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego.

Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszych terapeutów oraz rosnącemu zapotrzebowaniu na rynku, na początku 2017 roku powstał OlinekSuit. Dynamiczna orteza tułowia i kończyn dolnych, wykonana ze specjalnie dobranych elastycznych materiałów umożliwiających zwiększenie stabilności ciała oraz korekcję. Żaden kombinezon rehabilitacyjny nie jest terapią, jest niezwykle efektywnym narzędziem, ale wymaga odpowiedniego zastosowania.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym w Polsce programem rehabilitacyjnym stworzonym na zasadach terapii wymuszonej koniecznością. Terapia została stworzona przez zespołu terapeutów pracujących w naszym ośrodku. Jej motywem przewodnim są Piraci, którzy wyruszają na morską wyprawę w poszukiwaniu przygód!

Nowinki technologiczne nie są nam obce. Aby praca podczas zajęć była jak najbardziej efektywna i urozmaicona, na bieżąco uzupełniamy nasz asortyment oraz rozszerzamy ofertę dla naszych pacjentów. Bieżnia wodna do nauki chodzenia, kabina hiperbaryczna, platforma GAMMA, interaktywna podłoga, ruchome schody oraz nasz najnowszy zakup PRODROBOT, to tylko część sprzętu z jakiego można korzystać w Olinku.

Informacje dodatkowe

Sprzęt rehabilitacyjny ---
Rehabilitacja niemowląt metoda NDT Bobath
Tryb rehabilitacji rehabilitacja ambulatoryjna
Finansowanie prywatne

Lokalizacja

Warszawa, mazowieckie
ul. Bobrowiecka 9, 00-728
Współrzędne geograficzne: (52.2010387, 21.045797679432)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

W kategoriach Rehabilitacja