UniqueCenter Centrum Terapeutyczne

Warszawa mazowieckie
ul. Stanisława Chudoby 77F

http://www.uniquecenter.pl

Tel.: 604 612 401

Dodaj do ulubionych
Zadaj pytanie
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Zapewniamy:

Rehabilitacja dzieci
terapia integracji sensorycznej
neurologopedia
terapia ręki
logopedia
rehabilitacja w kombinezonach
trening słuchowy
Rehabilitacja niemowląt
metoda NDT Bobath
Finansowanie
prywatne
Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci
sklepy

Opis

DZIECI - Rozwój, Nauka, Możliwości
terapie, turnusy rehabilitacyjne, wyjazdy z delfinoterapią

Centrum Terapeutyczne zostało stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach dzieci i dorosłych z wyzwaniami.

UniqueCenter zostało założone w 2009 roku przez Piotra Hawryluk. Pracując od ponad dziesięciu lat z dorosłymi i dziećmi z różnymi wyzwaniami, Piotr poszukiwał sposobu całościowego podejścia do pacjenta. Codzienna praca i ogromne doświadczenie pozwoliły mu na stworzenie wyjątkowego modelu terapeutycznego, łączącego w sobie różne filozofie i sposoby rehabilitacji.

Odnotowując ciągłą poprawę stanu zdrowia naszych podopiecznych, jesteśmy przekonani, iż sukcesy jakie osiągamy polegają na odpowiednim doborze technik z szerokiego spektrum metod odpowiadających indywidualnym potrzebom pacjenta.

Konwencjonalne terapie koncentrują się głównie na ograniczeniach. W UniqueCenter skupiamy się na możliwościach.

Każdy kto kocha dziecko ze specjalnymi potrzebami pragnie mu pomóc rozwijać się na przekór wszystkim wyzwaniom. Model terapeutyczny UniqueCenter jest nowatorskim, przełamującym stereotypy podejściem, bazującym na nauce i skupiającym się na wspaniałych (nieograniczonych) możliwościach mózgu do zmian i uczenia się.

Techniki, jakich używamy są bardzo silne, odblokowują dzieci i pozwalają im przezwyciężać ich ograniczenia.

Dzięki takiemu podejściu nie skupiamy się na ograniczeniach dziecka. Zamiast zmuszać dziecko do osiągania etapów rozwojowych, do których bardzo często nie jest ono gotowe i co może dodatkowo pogłębić jego ograniczenia, budzimy mózg dziecka by tworzyć nowe połączenia między neuronami, często w zaskakującym tempie, prowadząc tym samym do spontanicznego przełomu w sferze ruchowej, intelektualnej i samoregulującej.

Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.