Warszawa mazowieckie
ul. Żytnia 13 lok. 14

http://www.centrumelf.pl

Tel.: 608 840 849

Dodaj do ulubionych
Zadaj pytanie
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Zapewniamy:

Tryb rehabilitacji
rehabilitacja ambulatoryjna
Rehabilitacja dzieci
terapia integracji sensorycznej
neurologopedia
kinesiotaping dzieci
terapia ręki
rehabilitacja w wodzie
psychoterapia dzieci
kinezyterapia dzieci
logopedia
Rehabilitacja niemowląt
metoda NDT Bobath
Finansowanie
prywatne

Opis

Wczesne wspieranie rozwoju dziecka - TERAPIE, TURNUSY

Centrum Mowy i Ruchu ELF powstało w 2008 roku z inicjatywy logopedów, terapeutów koncepcji Castollo Moralesa®: Ingi Piotrowskiej i Gabrieli Lorens

To wiedza na temat korelacji pomiędzy napięciem i ustawieniem ciała a kompleksem ustno-twarzowym spowodowała, że w naszym Centrum każdy pacjent jest prowadzony w sposób kompleksowy, w ujęciu interdyscyplinarnym. Dlatego w zespole terapeutów oprócz zdecydowanej większości logopedów są rehabilitanci, pedagodzy, terapeuci integracji sensorycznej, terapeuci ręki, psycholodzy, jak i również lekarze neurolodzy.

Misją naszych terapeutów jest niesienie pomocy, jak i dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Centrum Mowy i Ruchu ELF zaprasza na terapie indywidualne, prowadzone różnymi metodami. Centrum organizuje także turnusy stacjonarne i wyjazdowe. Naszą ofertę kierujemy do dzieci z różnymi zaburzeniami (MPD, autyzm, ADHD, ADD, niepełnosprawność ruchowa i intelektualna z dodatkowymi sprzężeniami).

Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.