Centrum Wspomagania Rozwoju HANDLE POINT

Katowice śląskie
ul. Feliksa Bocheńskiego 38a g. 230

http://www.handlepoint.pl

Tel.: 32 307 12 54

Dodaj do ulubionych
Zadaj pytanie
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Zapewniamy:

Tryb rehabilitacji
rehabilitacja ambulatoryjna
Rehabilitacja dzieci
terapia integracji sensorycznej
neurologopedia
kinesiotaping dzieci
psychoterapia dzieci
kinezyterapia dzieci
logopedia
rehabilitacja w kombinezonach
Rehabilitacja niemowląt
metoda NDT Bobath
Finansowanie
prywatne
Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci
sklepy

Opis

SPECJALISTYCZNE TERAPIE DZIECIĘCE

Centrum Wspomagania Rozwoju HANDLE POINT powstało z myślą o dzieciach i młodzieży, u których rozwój przebiega nierównomiernie, bądź też odbiega od prawidłowości w sferze rozwoju motorycznego, emocjonalnego, społecznego, procesów poznawczych czy osobowości.

Wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów przeprowadza wnikliwą diagnozę oraz analizę zachowań dziecka dążąc do zrozumienia jego potrzeb, a następnie w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny przygotowuje indywidualny program terapii. Zwykle w taki proces leczenia, którym objęte jest niepełnosprawne dziecko, zaangażowani są również rodzice oraz osoby z najbliższego otoczenia, którym pomagamy zrozumieć zachowania oraz potrzeby ich pociechy. Uczymy ich współgrania ze swoim dzieckiem na co dzień oraz staramy się ukierunkować ich dalsze działania na jego prawidłowy rozwój.

Pomagamy przede wszystkim najmłodszym, ale nie zapominamy też o osobach dorosłych, które na skutek przebytych urazów bądź chorób potrzebują profesjonalnej rehabilitacji.

Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.