Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Iwoniczu-Zdroju

Iwonicz-Zdrój podkarpackie
ks. Jana Rąba 22

www.crriwonicz.sanatoria.com.pl

Tel.: 13 435 06 12

Dodaj do ulubionych
Zadaj pytanie
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Zapewniamy:

Rehabilitacja dzieci
fizykoterapia dzieci
masaże
rehabilitacja w wodzie
kinezyterapia dzieci
Finansowanie
KRUS

Opis

TURNUSY REHABILITACYJNE DLA DZIECI ROLNIKÓW

Na podstawie umowy z KRUS Centrum organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników. W czasie trwania turnusu zapewniamy zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, całodobową opiekę medyczną oraz 48 zabiegów rehabilitacyjnych (średnio 3 dziennie przez 6 dni w tygodniu). W trakcie pobytu prowadzone są zajęcia sportowo-rekreacyjne i kulturalno-oświatowe oraz zapewniona jest całodobowa opieka pedagogiczna.

Misją Centrum jest dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu rehabilitacji oraz promowanie idei zdrowego i aktywnego trybu życia.

Wizja Centrum:
Profesjonalny i przyjazny pacjentom obiekt leczniczy z nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym i wykwalifikowaną kadrą medyczną świadczącą usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie. Posiadamy własne zaplecze żywieniowe i hotelowe.

Centrum Rehabilitacji Rolników w Iwoniczu-Zdroju jest obiektem przyjmującym pacjentów przez cały rok, organizującym turnusy rehabilitacyjne i wczasy lecznicze. Specjalizującym się w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu, a więc schorzeń z zakresu ortopedii, reumatologii, neurologii oraz w leczeniu schorzeń układu oddechowego.

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Iwoniczu- Zdroju to nowoczesny budynek o wysokim standardzie. Obiekt jest w pełni przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych, również na wózkach inwalidzkich (windy do komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej umożliwiają łatwy dostęp do pokoi hotelowych, bazy zabiegowej, basenu, stołówki i kawiarni).

Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.